БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ДІТЕЙ
image1 (1)

Дітям на радість! У Запоріжжі пройшов благодійний фестиваль для дітей. Мета заходу - розкрити таланти дітлахів. Захід, який відбувся 4 вересня , організував благодійний фонд "Мама плюс Я". Підтримав фестиваль і Почесний Консул Австрійської Республіки у Запоріжжі Борис Шестопалов та група компаній "Хлібодар". Місцем проведення заходу став Дубовий Гай, саме сюди приїхали близько 900 дітей з усієї області. Серед них понад 500 дітей-сиріт. Також було задіяно 200 волонтерів.
На самому ж фестивалі працювала низка різноманітних локацій, серед яких були локації з майстер-класів: аквагрим, плетіння косичок та ліплення. Окрім цього, на головній сцені проходили творчі конкурси: танцювальні та пісенні. Також була представлена виставка дитячих робіт. Неподалік на галявині проходили "Веселі старти" та гра у футбол. Юним футболістам допомагали професійні гравці МФК "Металург".
Зі свого боку, запорізькі рятувальники теж взяли участь у фестивалі. Вони показали малечі основи своєї роботи, а також провели майстер-класи. Також діти навчилися надавати першу медичну допомогу.

image1 (1)