Великодній тиждень
IMG_9871

Великдень - світле свято для кожного українця. Великодній тиждень - найкращий період для добрих та щирих вчинків від чистого серця. Це час, коли родини єднаються разом за столом , а ті , хто не має такої можливості в ці дні, як ніколи потребує уваги.  Почесний Консул Австрійської Республіки у Запоріжжі Борис Шестопалов, Керівник Фонду «Foundation for Future» Сергій Чекальський та Група компаній «Хлібодар» провели ряд акцій протягом Великоднього тижня.

Зокрема, у Свято-Миколаївському жіночому монарстирі пройшов Великодній майстер-клас. Малеча навчалася, як прикрашати паски та робити крашанки. Під час майстер-класу відбувся святковий концерт. У Свято-Покровський Кафедральний Собор відправили двісті пасок, зі свого боку представники церкви роздали  здобу нужденним.

Не оминули увагою і пенсіонерів. Наприклад, двісті пасок відправилося в громадську організацію "За права пенсіонерів". Благодійну Великодню допомогу отримали родини учасників АТО, Запорізька обласна дитяча клінічна лікарня, Запорізька дитяча лікарня №5, Благодійний фонд "Мама+Я", Спілка багатодітних родин "Берегиня".IMG_9957 IMG_9950 (1) IMG_9871 IMG_9922 IMG_9961 IMG_0058