Відкриття почесного консульства Австрійської республіки у Запоріжжі
opening3

6 жовтня у Запоріжжі відкрилось Почесне Консульство Австрійської Республіки у Запоріжжі. Почесним Консулом став запорізький бізнесмен Борис Шестопалов. На відкриття установи завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в України пані Герміне Поппеллер, яка наголосила на важливості розвитку відносин між двома країнами не лише на рівні столиць, а й інших міст. Подібні Почесні Консульства вже працюють у Львові, Чернівцях, Одесі, Дніпрі та Харкові.

opening1

На заході були присутні міський голова Володимир Буряк, голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Гості виступили з привітальними словами та зазначили – зі свого боку зроблять усе можливе для розвитку та співпраці між двома країнами.

opening2

«Я хочу сказати величезне дякую пані Послу за надану довіру, дуже сподіваюся, що зможу її виправдати. Для присутніх тут шанованих керівників Запорізької області і міста хочу сказати наступне. Я, як виходець з бізнесу, зроблю все, щоб реалізувати можливості співпраці з Австрією: як в частині технічного переозброєння, так і в частині інвестиційного клімату, - розповів Почесний консул Австрійської Республіки Борис Шестопалов. - Крім цього, дуже хочеться, щоб наші австрійські колеги звернули увагу на неймовірні рекреаційні можливості запорізького краю: це, звичайно, і Хортиця, і узбережжі Азовського моря.