Добрий обід від щирого серця
пенсия

Те, що йде від серця, до серця і доходить! Особливо, якщо мова йде про соціально незахищених людей, а саме частину українських пенсіонерів. Через високий рівень інфляції  реальний споживчий кошик стає все дорожчим. Літні люди не можуть самостійно купити все необходне і потребують підтримки та турботи.

У зв'язку з нинішньою фінансово-соціальним становищем в країні, багато запорізьких пенсіонерів і ветеранів змушені відмовлятися від гарячого харчування через нестачу коштів. Ціни на продукти непомірно зростають, пенсії за їх ростом не встигають і стає непомірною розкішшю приготувати собі страви - супчик або борщ на м'ясному бульйоні і гаряче блюдо хоча б з м'ясною котлетою. В Громадській організації «За права пенсіонерів» не з чуток знають, як це пригнічує пенсіонерів - і морально, і фізично. Так, люди похилого віку звикли економити на всьому. Пройшовши війну і голод, вони знають ціну життя. Але ще ніколи не було такого, щоб не вистачало коштів на гарячу їжу. Таких людей сьогодні, які потрапили в поле зору волонтерів ГО «За права пенсіонерів» - близько двохсот, кажуть представники організації.

Питання стояло вже в площині їх виживання. Що робити? Куди і до кого йти по допомогу? І таку адресу в Запоріжжі знайшли! Почесний Консул Австрійської Республіки у Запоріжжі Борис Шестопалов, Керівник Фонду «Foundation for Future» Сергій Чекальський та Група компаній «Хлібодар»  починаючи з березня 2018 року, в їдальні «Меліса», що на вул. Перемоги, для пенсіонерів щодня  стали накривати щедрі столи. Обіди від компанії ТМ «Хлібодар» припали до смаку всім, хто в них брав участь. «Смачна і корисна їжа!» - кажуть вони. Її аромат заповнює приміщення. У ньому стає затишно, по-домашньому, і починаються розмови, роздуми «про життя», співають пісні своєї молодості, читають вірші, гуморески, і тоді до обіду за столом додається їх нерозтрачена енергія, ентузіазм і бажання жити.