certificate
Повноваження
та послуги

Діяльність почесних консулів іноземних держав в Україні регулюється «Положенням про почесних (нештатних) консульських посадових осіб іноземних держав в Україні та консульські установи, що очолюються такими посадовими особами» (далі Положення) та Главою 3 «Віденської конвенції про консульські зносини від 1963 року» (далі Конвенція).

Почесні консули іноземних держав можуть бути призначені в Україні з метою сприяння розвитку торговельних, економічних, культурних, наукових, туристичних та інших зв’язків між державою, що акредитує, і Україною, а також захисту на території консульського округу прав та інтересів держави, що акредитує, її фізичних і юридичних осіб.

Статтею 68 Конвенції передбачено факультативний характер інституту почесних консульських посадових осіб, у зв’язку з чим рішення щодо погодження чи відхилення тієї чи іншої кандидатури приймаються МЗС України.

Почесне Консульство Австрійської Республіки в Запоріжжі активно співпрацює з австрійською стороною для залучення інвестицій для розвитку нашого запорізького регіону. Консул намагається розвинути економічні та культурні відносини між двома країнами.

Також ми допомагаємо громадянам Австрійської Республіки, які проживають або тимчасово знаходяться на території Запорізької області.

Ми надаємо наступні послуги:

  • — засвідчення підписів;
  • — засвідчення копій документів;
  • — витребування свідоцтв про знаходження в живих;